Технополис завтра
Самое важное. Самое полезное. Самое интересное...
Справочник ВУЗы Украины Полтавская область ПМДС

Полтавская Миссионерская Духовная Семинария

 

 

Полтавська місіонерська духовна семінарія

Полтавська область, м. Горішні Плавні, вул. Конституції, 12

Телефони:

+38 097-232-16-88 – віцеректор,

+38 097-779-37-93 – завідувач сектором дистанційного навчання,

+38 05348-484-06 – черговий на прохідній,

+38 05348-482-68 – черговий викладач.

Храми:

+38-05348-484-09 – Трьохсвятительський,

+38-05348-484-07 – Свято-Миколаївський,

+38-05348-484-12 – Блаженної Ксенії Петербурзької.

E-mail: [email protected]

 

Полтавська місіонерська духовна семінарія – вищий духовний навчальний заклад Української Православної Церкви, що здійснює підготовку кандидатів для пастирського служіння, місіонерів, іконописців і регентів-псаломщиків церковного хору згідно з Церковним освітнім стандартом базової вищої духовної освіти.

1. Богословсько-місіонерський та місіонерсько-катехизаторський факультети – структурні підрозділи Полтавської семінарії, що готують фахівців в області православного богослов'я, кандидатів у церковно- і священнослужителів, місіонерів, викладачів для богословських шкіл і, в подальшому, спеціалізації на програмах магістерського рівня. На богословсько-місіонерський та місіонерсько-катехизаторський факультети приймаються особи чоловічої та жіночої статі православного віросповідання у віці від 17 років. Термін навчання – 4 роки. Форми навчання: стаціонарна, заочна та дистанційна (остання для окремої категорії осіб).

2. Відділення регентів-псаломщиків готує кваліфікованих церковнослужителів псаломщиків і регентів для Православної Церкви. На регентське відділення приймаються особи чоловічої та жіночої статі православного віросповідання у віці від 16 років і чоловічої – від 17 років. Форми навчання: стаціонарна – 2 роки, заочна – 3 роки (остання тільки при наявності музичної освіти – не менше 4 класів музичної школи і стажу крилосного співу – не менше 1 року).

3. Іконописна школа імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта ПМДС є одним з провідних закладів підготовки професійних фахівців в області церковного живопису, навчальна програма якої поєднує опанування іконопису та монументального християнського сакрального живопису з богословською освітою. Термін навчання – 4 роки. Форма навчання – тільки стаціонарна.

Студенти забезпечуються житлом і харчуванням (харчування та проживання платне).

При семінарії діє бібліотека, в якій, крім друкованих видань, є відео- та аудіоматеріали.

Студентам денної форми навчання надається відстрочка від армії.

На сектор заочного навчання приймаються не тільки священнослужителі, але також і миряни чоловічої і жіночої статі. Враховуючи місіонерський характер навчального закладу, особи які не мають священного сану можуть навчатися заочно або дистанційно на місіонерсько-катехизаторському факультеті. Після прийняття студентом священного сану, та пред'явлення ним відповідного документу, його буде переведено на богословсько-місіонерський факультет. Програми заочного навчання повністю відповідають змісту і обсягу програм стаціонарної форми.

Студенти заочного сектору забезпечуються навчальними програмами, друкованими та аудіоматеріалами.

 

Правила прийому

Абітурієнти здають вступні іспити.

Вступник повинен:

ЗНАТИ

- основні Старо- і Новозавітні події;

- такі молитви (твердо і осмислено):

Початкові: Трисвяте по "Отче наш";

Ранкові: "От сна востав...", "Боже, очисти мя грешнаго...", "Святый Ангеле...";

Вечірні: "Боже вечный...", "Вседержителю...", "Благаго Царя...", "Ангеле Христов...";

Божої Матері: "Богородице Дево", "Достойно есть", "Взбранной Воеводе...";

- Символ віри, молитву св. Єфрема Сирина, молитву перед Св. Причастям, Заповіді Мойсеєві (Десять Заповідей), Заповіді Блаженств, тропарі двунадесятих свят, 50-й і 90-й псалми;

- Тропар свого святого і його житіє.

Базовим посібником для підготовки є «Закон Божий», видавництво Київської Митрополії 2010 г.

ВМІТИ

  • чітко і грамотно читати церковнослов'янською мовою;

  • заспівати фрагмент богослужбового піснеспіву або куплет народної пісні.

Абітурієнти іконописного відділення здають, крім загальних іспитів, також іспит з малюнку. На приймальному випробуванні вступник повинен намалювати в кольорі зразок або фрагмент ікони (матеріал: акварель, гуаш або темпера (за вибором); папір розміром 20х30 см.). Вимоги до роботи: правильне розташування зображення на аркуші, передача характеру зображення, дотримання колірних і світлотонових відносин. Час виконання: до 6 годин.

 

Прийом документів проводиться в режимі онлайн до 24 серпня.

Вступникам слід надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою: [email protected]. Оригінали документів необхідно донести під час вступних іспитів.

 

ВСТУПНІ ЕКЗАМЕНИ:

  • 24 серпня – з іконописного малюнку (для абітурієнтів Іконописної школи);

  • 25 серпня – усний комплексний екзамен на стаціонарне навчання на богословсько-місіонерському факультеті, регентському відділенні та Іконописній школі;

  • 26 серпня – усний комплексний екзамен в сектор заочного навчання на богословсько-місіонерському та місіонерсько-катехизаторському факультетах і регентському відділенні.

     

Повний перелік документів для вступу, списки екзаменаційних питань, анкети, детальний план проїзду до семінарії дивіться на сайті у розділі “Інформація для абітурієнтів”

 

сайт: http://missia.org.ua

 

© 2009 Технополис завтра

Перепечатка  материалов приветствуется, при этом гиперссылка на статью или на главную страницу сайта "Технополис завтра" обязательна. Если же Ваши  правила  строже  этих,  пожалуйста,  пользуйтесь при перепечатке Вашими же правилами.