Джерело додаткового заробітку
Здебільшого хайп-проекти діють за механізмом фінансової піраміди, що передбачає ризик втрати грошей. Але такі програми все одно мають чимало прихильників, адже є можливість і заробити. Перевага сучасних хайп-проєктів в інтернеті полягає в тому, що участь у них не потребує великих депозитів. Тобто людина може вкласти мізерну суму, у межах одного долара США, і на неї буде нарахований певний відсоток.
Звичайно, у такий спосіб багато заробити неможливо. З іншого боку, такі копійки можна використати у якості індикатора, щоб зрозуміти, чи вкладати в проєкт кошти надалі. Якщо він довів платіжну здатність, можна інвестувати більшу суму, й отримати нагороду відповідно до неї. Але все одно, щоб вирізняти хайпи, потрібно набувати досвід у сфері інвестицій.
Основні механізми функціонування
У хайп-проєктах є дві сторони – адміністратор та інвестори. Саме останні вкладають гроші з метою отримати дивіденди. І до цієї категорії може належати будь-хто. Щодо адміна, то безпосередньо він і є засновником платформи. Термін існування хайпа залежить від того, наскільки наповненою є його каса. Вона формується шляхом надходжень від інвесторів, а вони із загальної суми отримують свій відсоток.
Але настає переломний момент, коли розмір інвестицій знижується, і починаються проблеми з виконанням зобов’язань перед інвесторами. Наслідком цього є скорочення потоку нових користувачів. «Підживлювати» касу нема чим, і виплати припиняються. Таким чином проєкт набуває статусу SCAM, і подальше його функціонування стає неможливими.
Виходячи з цього, варто знати, які бувають HYIP. Їхня класифікація така:
- Високоприбуткові. Такі хайпи належать до короткострокових, адже передбачають виплату великих дивідендів за малий період: від 60 відсотків і вище. Усе це швидко спустошує касу. Якщо ви починаєте свій шлях у якості адміністратора інвестиційних платформ, не варто відразу використовувати високодохідні програми.
- Низькоприбуткові. Вклавши гроші в такий проєкт, не варто розраховувати, що незабаром вони повернуться з прибутком. Цього треба буде чекати місяцями, адже нарахування невеликі, вони за деякими джерелами складають 10 % або 15 %, але найчастіше цей показник є набагато меншим. З іншого боку, це довгострокові хайпи, і деякі майданчики з цієї категорії «живуть» роками. На відміну від високодохідного, який діє на кшталт лотереї, низькодохідні програми нагадують банківський депозит.
- Середньоприбуткові. Пропонують дивіденди в межах розумного, з іншого боку, мають певні ризики поступово втратити платіжну здатність.
Високодохідні інвестиційні майданчики пов’язані з ризиком швидкого переходу в SCAM. Низькоприбуткові передбачають грамотний маркетинговий підхід та втілення важелів, що стимулюють реінвестування. Отже, найкращим варіантом для тих, хто мріє стати адміністратором інвестиційних програм, є саме сердньоприбуткові проєкти. Використовуючи їх, ви зможете навчитися правильно планувати фінансову стратегію, залучати нових користувачів, досліджувати їхню поведінку і платіжну спроможність.
Також важливо налагодити зворотний зв’язок з аудиторією. Адже проєкт стане довгостроковим, а від цього у виграші опиняться всі. Зокрема, інвестори можуть стабільно помножувати свої гроші, адміністратор – отримувати відсотки від кожної транзакції.
Що варто запам’ятати
Планування фінансової стратегії, безумовно, є важливим моментом у формуванні хайп-проєкту. Крім неї, треба подбати про таке:
- сайт з унікальною графікою і зручним інтерфейсом;
- якісний хостинг;
- захист від вірусів:
- система виведення грошей.
Звертайтесь у спеціалізовану компанію до спеціалістів. Вони допоможуть найефективнішим чином вивести ваш хайп-проєкт у реальність і впровадити заходи з маркетингу, які посприяють його розвиткові.