Технополис завтра
Самое важное. Самое полезное. Самое интересное...
Новости Краматорск, Славянск

График приема городскими врачами. "Вырежи и сохрани!" (с) :)

Источник: "Новости"
12.10.2011

Городской отдел охраны здоровья утвердил график приема краматорчан городскими специалистами. Согласно этому графику каждый желающий может посетить нужного специалиста в указанный день приема. Прием будет вестись по "живой" очереди. За день до визита желательно позвонить и узнать точное местонахождение специалиста.

 


Прізвище, ім’я,
по батькові

Спеціалізація

День, час
прийому

Місце прийому

1

Андрєєв
Олег Вадимович

Міський
комбустіолог

Вівторок,
12.00-14.00

Поліклініка №3,
денний стаціонар №1

2

Беженцева
Галина Олександрівна

Міський
функціоналіст

Середа,
12.00-16.00

Поліклініка №4,
кабінет
функціональної діагностики

3

Берегова
Валентина Вікторівна

Міський
нефролог

Вівторок,
08.00-11.00
понеділок,
середа, п’ятниця 13.00-17.00

Поліклініка №2,
каб.№66

4

Бєлянін
Володимир Леонідович

Міський
трансфузіолог

Понеділок,
11.00-15.00

Понеділок, 11.00-15.00

5

Борисенко
Світлана Іванівна

Міський
фізіотерапевт

Щосереди,
9.00-12.00

Поліклініка КМУ
“Міська лікарня №3”,
водолікувальня

6

Бугарська
Ірина Іванівна

Міський
фахівець УЗД

Вівторок
11.00-14.00

Поліклініка №3 ДТМО,
каб.№ 46

7

Власенко
Олександр Борисович

Міський фахівець
загальної практики –
сімейної медицини

Понеділок,
10.00-13.00

М-н Лазурний,
відділення загальної практики
сімейної медицини,
каб. №11

8

Власова
Наталія Олексіївна

Міський
підлітковий лікар

Понеділок,
08.00-14.30

ДТМО пол. №3,
каб.№19

9

Гуйко
Тетяна Михайлівна

Міський лаборант

Четвер,
08.00-10.00

Поліклініка №3,
клінічна лабораторія

10

Долгова
Лідія Іванівна

Міський інфекціоніст

Понеділок,
середа, п’ятниця
11.00-12.00

Поліклініка №4,
каб.№8

11

Єлисєєв
Олег Володимирович

Міський алерголог

Четвер,
13.00-15.00

Поліклініка №3,
каб№75

12

Єрьоменко
Андрій Олексійович

Міський
дерматовенеролог

Середа,
08.00-13.00

Шкіряно-венерологічний
диспансер,
каб.№13

13

Запара
Олена Володимирівна

Міський терапевт

П’ятниця,
12.00-15.00

Поліклініка №3,
каб. №46

14

Клименко
Юрій Миколайович

Міський фтизіатр

Понеділок,
середа, п’ятниця,
11.00-12.00

Поліклініка КПТД,
каб.№13

15

Кобринський
Віктор Володимирович

Міський уролог

Субота,
09.00-12.00

Поліклініка №2,
каб. № 62, 68

16

Колєснікова
Світлана Іванівна

Міський
гастроентеролог

Середа,
09.00-14.00

Міська лікарня №3 ,
денний стаціонар №1

17

Кольнов
Олександр Григорович

Міський дитячий
анестезіолог

Понеділок,
10.00-13.00

ДТМО,
відділення реанімації
та інтенс. терапії

18

Корнієнко
Юрій Вікторович

Міський психіатр

Четвер,
14.00-17.00

Психіатрична лікарня,
диспансерне відділення

19

Кузьмінський
Олександр Анатолійович

Міський нарколог

Щодня
10.00-16.00

Наркологічний диспансер,
кабінет головного лікаря

20

Кулакова
Ірина Анатоліївна

Міський ендоскопіст

Понеділок,
08.00-12.00

Міська лікарня №3,
денний стаціонар №1

21

Лавров
Дмитро Васильович

Міський
патологоанатом

Четвер,
08.00-10.00

Гістологічна лабораторія
міської лікарні №1

22

Лебідєв
Андрій Володимирович

Міський сурдолог

Вівторок,
15.00-17.00

Травмат.корпус МЛ3,
1й поверх,
сурдологічний каб.

23

Мірошниченко
Анатолій Вікторович

Міський дитячий
отоларинголог

Середа,
13.00-16.00

ДТМО,
пол.№3,
каб.№42

24

Мірошниченко
Вікторія Вікторівна

Міський дитячий
іммунолог

Середа,
10.00-12.00

ДТМО,
пол.№3,
каб.№30

25

Мороз
Валентина Семенівна

Міський
акушер-гінеколог

Середа,
12.00-15.30

Міська лікарня №1,
жіноча консультація
(4 поверх)

26

Нікуліна
Вікторія Олексіївна

Міський
пульмонолог

Середа,
08.00-15.00

Міська лікарня №3,
Терапевтичне відділення №1

27

Нескоромна
Олена Миколаївна

Міський експерт
з питань експертизи
тимчасової та стійкої
непрацездатності

-

Міська поліклініка №4

28

Павлова
Вікторія Миколаївна

Міський
дитячий офтальмолог

Понеділок,
12.00-14.00

Дитяча поліклініка №3,
каб. №32

29

Помазан
Наталія Євгенівна

Міський
ендокринолог

Середа,
12.00-13.00

Поліклініка №2,
каб.№39

30

Прийменко
Ольга Леонідівна

Міський спеціаліст
з санітарно просвіти

Понеділок,
11.00-16.00

КМУ “Центр здоров’я”

31

Птиця
Олександр Герасимович

Міський онколог

Вівторок, четвер,
09.00-12.00

Онкологічний диспансер,
кабінет головного лікаря

32

Рубало
Віталій Вікторович

Міський стоматолог

Понеділок,
8.00-16.00

Стоматологічна
поліклініка №1

33

Рубцова
Олена Миколаївна

Міський ревматолог

Щодня,
12.00-13.00

Поліклініка №3,
каб.№ 81

34

Савінков
Віталій Вікторович

Міський нейрохірург

Вівторок
10.00-12.00

Санпропускник
травматологічного корпусу
міської лікарні №3

35

Сміщенко
Володимир Миколайович

Міський експерт
швидкої допомоги

П’ятниця,
08.00 – 16.00

Станція швидкої допомоги,
кабінет головного лікаря

36

Соколова
Юліана Володимирівна

Міський
дитячий невролог

Середа,
12.00-14.00

Санпропускник ДТМО

37

Стаценко
Ірина Вікторівна

Міський рентгенолог

Понеділок,
середа,
09.00

Протитуберкульозний диспансер,
рентгенологічний кабінет

38

Стукал
Сергій Миколайович

Міський хірург

Середа,
12.00-15.00

Санпропускнік хірургічного
відділення МЛ№1

39

Тарасевич
Сергій Михайлович

Міський офтальмолог

2, 4 Субота,
08.00-10.00

Міська лікарня №2, офтальмологічне відділення

40

Тихонова
Світлана Павлівна

Міський
дитячий дерматолог

Четвер,
11.00-14.00

Шкірно-венерологічний
диспансер,

41

Усков
Володимир Максимович

Міський травматолог

Вівторок,
10.00-13.00

Міська лікарня №3,
кабінет завідувача
травматологічним пунктом

42

Фоменко
Віктор Іванович

Міський кардіолог

П’ятниця,
11.00-14.00

Поліклініка №3,
каб.№33

43

Хомяков
Володимир Олександрович

Міський анестезіолог

Вівторок,
08.00-09.00

Онкодиспансер,
кабінет прийому
анестезіолога

44

Чібісов
Владислав Юрійович

Міський ЛОР

Середа,
13.00-15.00

Травматологічний
корпус МЛ №3,
сурдологічний каб.

45

Чибісова
Олена Анатоліївна

Міський педіатр

Понеділок,
08.00-14.00

ДТМО,
пол.№3,
Каб.36

46

Чубатенко
Валентина Анатоліївна

Міський гематолог

Четвер,
12.00-14.00

Терапевтичне відділення №1
міської лікарні №3

47

Чуєнко
Людмила Володимирівна

Міський профпатолог

Середа, п’ятниця,
14.00-15.00

Поліклініка
міська лікарня №2,
каб.16

48

Шванда
Тетяна Вікторівна

Міський неонатолог

Понеділок, п’яниця,
11.00-13.00

ДТМО,
відділення патології
новонароджених

49

Щербак
Наталія Юріївна

Міський експерт
з питань ВІЛ/СНІДу

Понеділок –
п’ятниця,
8.30-15.00

Міська лікарня №2,
корпус №3

50

Щербак
Юрій Миколайович

Міський
невропатолог

Середа,
11.00-13.00

Поліклініка №2,
каб.№44

51

Яковенко
Дмитро Вадимович

Міський дитячий
інфекціоніст

Середа,
14.00-17.00

ДТМО,
пол.№3,

 

Наталия Гурковская

 
Социальные комментарии Cackle
Loading...
Загрузка...

© 2009 Технополис завтра

Перепечатка  материалов приветствуется, при этом гиперссылка на статью или на главную страницу сайта "Технополис завтра" обязательна. Если же Ваши  правила  строже  этих,  пожалуйста,  пользуйтесь при перепечатке Вашими же правилами.