Самое важное. Самое полезное. Самое интересное...

Вуду против Табачника (правда.иф)

1 июня 2011
<
Увеличить фото...  

Во френд-ленте ссылка: http://pravda.if.ua, про Табачника. Что за правда.иф? Какова связь свидомо-СМИ и замка Иф?

Все банально как кастрюля. Никаких таинственных замков, просто Ивано-Франковск.

Зато пост потрясающий, рекомендую. Стёб высочайшего класса. На русский не перевожу чтобы не испортить.

vitaliyke пишет:

ВУДУ ПРОТИ ТАБАЧНИКА

Табачник не вважає цивілізованими людей, які не знають російську

Нє ну ви подумайте!

Ми його чучело  і вішали, і в космос запускали і другі капості виробляли: ніц не помагає!

Треба буде з нашими африканськими браттями з племені вуду проконсультуватися як правильно його чучело розтерзати шоби закрити цю українофобську пику.

Противний він. Головне і заперечити йому тіжко. Від того він стає ще мерзеннішим.  Ну, припустімо, грецьку філософію ми тоже не дуже, тойво, знаємо, але з німецькою логікою добре знакомі:

Вкрав – розстріляли.

На роботу не вийшов – по сраці надають канчуками.

Зробив не по інструкції – по за вуха.

Всьо логічно.

Ну москалів читати то ви мене вібачте! Світоч нашої культури Шкляр Василь Миколайович навіть на їхню псячу мову перекладатися не хоче. Залишу каже «Залишинця» вдячним потомкам з берегів Потомаку і Бистриці-Надвірнянської. Нам тобто. Це правильно,  я считаю. Нашу культурну спадщину і так розтягують по цілому світу.

Не давно Міку  Ньютон з Снятина у нас просто підло вкрали. Накачали її транквілізаторами так , що вона навіть не хоче на мові говорити. А до того другого Н’ютона зкомуніздили у нас. Ісаака.

Ну всьо Діма, напросився. Чекай на черговий флеш – вуду-моб від колюторних галичан. В нашому селі, до речі так і говорять; не культурний, а колюторний. Це правильно, я считаю.

Тутво в нас ще одна табачниця нарисуваласі недавно. Радецька. Вона полька, па-расєйські розмавляє і підозріло доглянута на вигляд. За ці три суттєві недоліка її вже варто возненавидіти. Так вона ще і ляпнула шось на зразок:

- Не дозволю, щоб хворі в лікарні були як цигани не миті, не чесані.

Ми, галичани, люди толерантні, сказала – забули. Ну смердить сечою в туалеті, ну оборудованіє запорошилося то й що? Ми до неї по-люцьки:

- Пані не переживайте! То сі зробит!

Нє. Вона хтіла ще й з роботи повіганєти людий. Ми тут всі один одного знаєм, давно співпрацюєм, всьо вже справедливо розподілено. Ну припустімо вигонит вона когось з роботи за нєсоотвєтствіє. Воно ж не поніма, що та людина чийсь родич або за гроші влаштована. Родинні зв’язки то для нас святе, а ті гроші вже давно страчені. І шо потом? Начальство гроші і так не віддаст, а людині скоро на пенсію виходити і стаж сі перериває. Та й хворі не жаліюси. Є віп-палати  на двох  з туалетом. Дай  200 грн завідувачці відділу і нічо тобі не смердит. Не так дорого, я считаю. Ну ми її з’їли шо любо-дорого. Так у пресі гімном облили, шо вона сама заяву написала. Де ж вона могла подумати що за чисто побутові висловлення їй пришиють україноненависництво і  розливне табачництво.

БЮТ і «Свобода»,  до недавно непримиренні вороги в  Калуші, моментово здружилися і з допомогою вигнання Радецької ще на півкроку наблизились до поста мера міста. Ну то й що що вона спеціаліст? Якось без нею обходилисі. В наших африканських братів стан медицини ще гірший.  Це радує. Їй по правді сказати ще й повезло. Її фото тільки яйцями, купленими за гроші БЮТ, обкидали і всьо. Най си тішить шо ми не влаштували спалення її ляльки на священному вогні любові до України. 

***

Гениально, я считаю.

Спасибо snowman-fedya

 Комментарии: 0 шт.   Нравится: 1 | Не нравится: 0 

Комментарии

Социальные комментарии Cackle Все комментарии

Также в разделе «Юмор»

Расписание

Расписание транспорта. Краматорск, Харьков

Расписание

Музыка

Loading...

Справочник ВУЗов Украины